kolmapäev, 1. oktoober 2014

MOOV

Toetasin veebruaris Kickstarteri vahendusel ühe uue ägeda trennividina projekti nimega Moov. Õnneks ei olnud ma üksi, ning Moov tõstis 2 nädalaga 1 miljon dollarit! Täna sain oma tellitud 2 Moovi kätte. Aega läks (ainult) 7 kuud:)
Tegemist on sellise asjandusega, mille nimi on välismaa keeles Personal Artificial Intelligence coach - lühidalt siis tehisintellekt. Wow, mul on nüüd võimalus juba järgmises trennis see intellekt endale paelaga ümber jala tõmmata! Veebist leiab nad www.moov.cc.


Kontseptsioon


Moov on mõeldud selleks, et analüüsida tehnikat ja lihvida detaile igal alal -  joostes, rattaga sõites, ujudes, golfi mängides või kasvõi joogas. Moov annab kasutajale reaalajas tagasisidet juba trenni ajal ning utsitab vajadusel tagant. Nagu päris treener.

Kindlasti ei asenda üks pisike vidin päris treenerit. Aga võimalik et sellest on abi treeningu efektiivsuse tõstmisel nende jaoks, kellel ei ole võimalik kogu aeg personaaltreeneriga koos treenida. Peale trenni on tore oma kadentsi arvutist vaadata, aga võibolla oleks parem, kui keegi juba trenni ajal ütleks - pane juurde mees!

Kui mugav selle kasutamine on, kas see kontseptsioon ka töötab ning kuidas kogu asi praktikas tundub - sellest juba lähiajal.

Hetkel on olemas ainult Run&Walk rakendus. Viimast ei ole saadaval Eesti App Stores ja see tuleb tõmmata US poest. Ning toetatud on ainult iOS 7 ja uuemad. Oktoobris on lisandumas poksi ja ujumise rakendus, novembris äpp jalgratturitele ning detsembris kaalulangetamise personaaltreener.

Update: poksi rakendus olemas, tutvustus on siin.

Jooksuteemaline alamleht http://run.moov.cc/

Moovi tutvustav video:Loe ka minu esimesest kogemusest Moov'iga.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar